Кошик
37 відгуків
+38097 699 10 30
+380973504140
+380976991030
АгроМотоСервіс
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4

Косарки Weima

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Навісне обладнання для мототракторов допомагає виконати різні сільськогосподарські роботи якісно, швидко і без зусиль. Одними з найбільш поширених видів є косарки для мотоблоків, призначені для скошування рослин, трави і бур'янів.

Інтернет-магазин «Агромотосервис» пропонує косарки купити недорого в Україні наступних видів:

·       роторні – косарки для мотоблока здатні працювати на двох передачах, а обертання ріжучих елементів відбувається за рахунок валу відбору потужності або шківа ременя;

·       сегментні косарки забезпечують якісний зріз по напряму в один бік, а їх ріжучий механізм (ножі) завдяки зворотно-поступальним рухам якісно здійснює покіс.  

Переваги, які мають роторні косарки на мототрактор (мотоблок) незаперечні, це рівні зрізи, відсутність подрібнення зеленої маси, можливість використання на поверхні з різним рельєфом.  

Вибираючи навісне обладнання для мотоблока, зокрема косарки недорого, рекомендуємо ознайомитися з широким асортиментом, представленим у наших онлайн каталогах. «Агромотосервис» не тільки пропонує найнижчі ціни, а і здійснює відправку товарів в будь-який регіон України.